O nas

Witajcie,

Fascynacja tekturą trwa u mnie już od jakiś 2010 roku. Jest to tani, wytrzymały, posiadający ciekawą fakturę, dający się modelować w dowolny sposób materiał stał się moim hobby. Można z niego zrobić dowolny mebel do naszego mieszkania ograniczając się jedynie własną wyobraźnią. Blog ten ma dać czytelnikom informacje, porady i przedstawić pomysły, co i jak można z tektury wykonać, ma on być również miejscem propagowania mebli tekturowych w naszej rzeczywistości. Mam nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Kolejne projekty pojawiają się same. Patrząc na jakieś przedmioty w mojej głowie pojawia się myśl – jak będą one wyglądały z tektury falistej. Dlatego mam wiele pomysłów, które czekają na realizację. Na blogu pojawiają się moje projekty jak i ciekawe projekty znalezione w sieci. Staram się uaktualniać wpisy przynajmniej raz na tydzień. Zawsze znajdziecie tutaj coś nowego.

Wszystkie moje prace można kupić w sklepie – znajdziecie tam lampy, zabawki, obrazy, meble. Jeśli nie znajdziecie tam tego czego szukacie, napiszcie maila – realizuję również projekty na indywidualne zlecenie. Podstawa to zadowolenie klienta.

Pozdrawiam i zapraszam
Janusz Szczurek Pracownia Artystyczna

ul Mennicza 50/3

43-400 Cieszyn

Tel. 513 879 606

zkartonu@zkartonu.com

 

Najnowsze wpisy